Potworna robota

Potworna robota
Poniedziałek.
W tym dniu spora ilość ludzi chciałaby być w zupełnie innym miejscu niż musi się akurat znajdować. Ludzie chcą być zwykle tego dnia na wczasach, albo w innej firmie niż są aktualnie zatrudnieni, albo w jakiejś bajkowej krainie, a niektórzy w ogóle idą na całość i marzą o tym wszystkim na raz.
I co wychodzi z takiej mieszanki?
Badania statystyczne dowodzą, że 61% szeregowych pracowników korporacji, chciałoby być trolem jaskiniowym zatrudnionym na umowę-zlecenie w spółce Mordor S.A. jako opiekun klienta końcowego lub konsultant klienta aktualnie wykańczanego.
Picie tanich win i podłego piwa w godzinach pracy, gra w karty, handel uciętymi organami czy malownicze widoki na okolicę firmy, stanowią z pewnością o jej atrakcyjności w oczach potencjalnych pracowników. Nie bez znaczenia są też słynne wypady integracyjne organizowane przez Mordor S.A., gdzie radosne palenie wiosek, obleganie grodów, mordowanie i łupienie stało się niemalże punktami obowiązkowymi tego typu imprez.
Niestety pojawiły się ostatnio plotki o rosnącym zadłużeniu Mordor S.A. wobec ZUS-u. Podobno firma nie jest w stanie pokryć kosztów obowiązkowych ubezpieczeń z grabieży i napaści, a firmowe kopalnie złota zostały już z tytułu składek do cna wyskrobane.
...A składeczki podobno znów mają wzrosnąć :-)

Komentarze
Brak komentarzy...
Podpis:
E-mail:
Strona WWW (bez http://):
Komentarz:
Pola z gwiazdką muszą być wypełnione. Email nie jest publikowany.