współpraca

Tworzenie rysunkowych śmiesznostek to moje radosne hobby. Skoro jednak jesteś na tej stronie, to być może interesuje Cię komercyjne wykorzystanie moich skromnych umiejętności lub jakiś inny rodzaj współpracy. Projekt dowcipnego zaproszenia na firmową imprezę? Projekt nadruku na koszulkę? Seria indywidualnych grafik do biznesowej prezentacji? A może chcesz skorzystać z łamów tej strony? Napisz do mnie i daj znać co Cię interesuje - obgadamy sprawę :-)
Przy okazji, pamiętaj proszę o drobnych sprawach "organizacyjnych":
  • Jeśli interesuje Cię rysunek satyryczny - grafiki "na próbę" są dostępne na stronie
  • Jeśli uważasz, że Twój produkt bądź marka pasują do tematyki tej strony i chcesz skorzystać z jej gościnności wiedz, że nie zamieszczam tu gotowych tekstów promocyjnych czy recenzji: każdy tekst wychodzi ode mnie i jest moją prywatną, subiektywną oceną lub opinią (trzeba więc się liczyć z tym, że mogę zwrócić uwagę na jakieś niedostatki opisywanej usługi lub produktu).
  • Zleconą pracę zaczynam dopiero po podpisaniu umowy o dzieło lub umowy zlecenia. Nie prowadzę już działalności gospodarczej, a współpraca ma się odbywać legalnie i zgodnie z prawem.
Czy ktoś już korzystał z moich prac? Ależ oczywiście!
Firmy i serwisy internetowe z którymi miałem przyjemność współpracować, to między innymi:
Firmy i serwisy internetowe
Na koniec kilka uwag. Uwag może ciut przykrych, ale koniecznych:
Nie współpracuję "w zamian za link", "w zamian za reklamę" czy "możliwość wpisania sobie do portfolio". Sorry :-)